Oleksiy Haran

Research Director of Ilko Kucheriv Democratic Initiatives Foundation and Professor of Comparative Politics, National University of Kyiv-Mohyla Academy


27 June 2013

Свято зі сльозами на очах

Так песимістично оцінив День Конституції науковий директор Школи політичної аналітики, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олексій Гарань.

Read more

28 December 2012

на Україну, але це не закриє їй євроінтеграційну перспективу

У 2013 році основні загрози для України полягатимуть у тиску з боку Митного союзу, але це не закриє їй шлях до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. Такий прогноз висловив політолог, професор Києво-Могилянської академії Олексій Гарань.

Read more

28 December 2012

Уряд, сформований поза всякою логікою

Модну серед певної частини експертів тенденцію характеризувати новопризначений склад Кабміну як уряд «технократів», які прийшли на зміну «реформаторам», Олексій Гарань вважає хибною. Про це він сказав під час прес-конференції «2012: політичні підсумки і прогнози».

Read more

2 October 2012

Виборча система з мажоритарним компонентом лише заплутає виборців

Величезним ударом по перспективі структурування українського політикуму, суспільства і парламенту є повернення до змішаної виборчої системи з мажоритарним компонентом. Таку думку під час круглого столу «Вибори-2012: політичне структурування суспільства та перспективи багатопартійності в Україні » висловив професор Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олексій Гарань.

Read more

24 August 2011

Падіння підтримки незалежності – це не ставлення людей до самої ідеї державності, а скоріше протестне ставлення до влади

Коментуючи цифри, що засвідчують зменшення кількість прибічників незалежності сьогодні на 10% порівняно з 2001 роком, науковий директор Школи політичної аналітики, професор Олексій Гарань зауважив, що треба зважати на те, що люди, відповідаючи на це запитання, перебували не в кабінці для голосування, де їм треба було визначитися, буде країна незалежною чи ні, а висловлювали своєю відповіддю ставлення до влади і до тих умов, в яких вони існують.

Read more

Sociologist's viewPartners news