Democratic processes12 April 2016
Mass media

Хто ви, містере Гройсман?

Опитані DW експерти сходяться на тому, що Володимир Гройсман продовжуватиме свою лінію залежності і конформізму на посаді прем'єр-міністра.

Read more

4 April 2016
Multimedia

Як громадськість пропонує виходити з політичної кризи

Про це провідні експерти говорили в Українському клубі на ЦК. Громадські активісти переконані, що сьогодні громадянське суспільство виступає більшим реформатором, аніж політики та чиновники, які мають провадити реформи в країні. У дискусії взяли участь Ярослав Юрчишин - експерт «Реанімаційного пакету реформ», Віктор Тимощук - заступник голови правління Центру політико-правових реформ, Валентин Гладких - політичний експерт, Ірина Бекешкіна - соціолог, директор фонду «Демократичні ініціативи».

Read more


24 March 2016
Mass media

Путин теряет рейтинг

Що це може означати для Кремля? Про це у своєму блозі на "Новому часі" розміроквує політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Руслан Кермач.

Read more

17 March 2016
Mass media

Яценюк и отставка. Какую ошибку допустил Порошенко

Про це у своєму блозі на "Новому часі" пише політичний аналітик Фонду "демократичні ініціативи" Руслан Кермач.

Read more

16 March 2016
Mass media

Три варіанти для коаліції

Як уникнути дострокових парламентських виборів, якщо вони не в інтересах країни. Про це у своєму блозі на "Новому часі" пише професор НаУКМА, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань.

Read more


22 February 2016
Multimedia

Марія Золкіна: Нова поліція – єдина з усіх правоохоронних інституцій, яка за 2015 рік покращила свої показники суспільної довіри

Три роки тому ми мали Врадіївку,сьогодні ми маємо ситуацію, коли люди вийшли на захист поліцейських. Про те, чи справді суспільство підтримує нову Національну поліцію, дивіться коментар від політичного аналітика Фонду «Демократичні ініціатви» Марії Золкіної на телеканалі NewsOne. За словами експерта, реформа правоохоронних органів входить у пʼятірку найбільш очікуваних у суспільстві реформ. І нова поліція, яка частково вже реформована, це єдина з усіх інституцій, яка за 2015 рік покращила свої показники суспільної довіри».

Read more


19 February 2016
Mass media

Український Спрут. Що змінилося в Україні за два роки після Революції Гідності

Ірина БЕКЕШКІНА для УП.___Треба чітко усвідомити: справжня фронтальна боротьба з корупцією – це війна. Нова країна, здорові суспільні сили повинні оголосити війну старій корумпованій системі, яка неначе спрут задушить все – економіку, політику, освіту, мораль, наше майбутнє.

Read more


23 November 2015
Mass media

Experts: Time running out for government to fulfill EuroMaidan goals

The EuroMaidan Revolution was successful in terms of ousting disgraced ex-President Viktor Yanukovych and his cronies, and shifting Ukraine back toward the path of European integration, according to a significant majority of 31 experts polled this month by the Democratic Initiatives Foundation policy center.

Read more


15 October 2015
Events

Місцеві вибори, реформи, євроінтеграція – погляд одеситів

8 жовтня в Одесі відбувся один з круглих столів серії «Політична осінь», які Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва організував у низці регіонів країни. Співорганізатором круглого столу «Політична осінь на Півдні: больові точки Одещини» виступив Центр міжнародних досліджень. У заході взяли участь політичні аналітики, громадські активісти, соціологи, викладачі Одеського національного університету, журналісти.

Read more

9 October 2015
Events

Громадська думка населення України: погляд із Харкова

У Харкові відбувся круглий стіл «Політична осінь на Сході: больові точки Харківщини».

Read more

23 September 2015
Events

Соціологія екології – про що знають, а про що не здогадуються громадяни

Соціологи назвали низку основних екологічним проблем, які хвилюють українців, екологи ж, у свою чергу, розставили свої пріоритети щодо природоохоронних потреб. Загалом же і ті, і ті одностайні в тому, що екологічна свідомість українців наразі дуже низька, і ця екологічна безграмотність громадян є чітким відображенням низької пріоритетності екологічної складової в державній політиці.

Read more

22 September 2015
Mass media

Руслан Кермач: зміни в країні можливі, якщо до влади прийде критична маса молоді – від 30 до 60%

Молодь може обурюватися фактами підкупу, але не піти на вибори. А пенсіонери можуть організовано піти і проголосувати за «гречкосія»

Read moreSociologist's viewPartners news