European and Euro-Atlantic integration4 March 2016
Multimedia

Про підсумки «українського тижня в Європарламенті» з Марією Золкіною

Політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціаитви Марія Золкіна прро значення тижня України в Європарламенті, політичні міфи та реалії у безвізовому діалозі України з ЄС, грмадську думку щодо євроінтегарційнлї перспективи та інструменти впливу на внутрішній порядок денний України з боку ЄС - в ефірі Телеканалу Київ .

Read more

19 February 2016
Mass media

"Дуже важливо, що ЄС пов'язує безвізовий режим з проведенням антикорупційних реформ"

Останні місяці соціологічні опитування фіксують високу підтримку українським суспільством інтеграції України з Євросоюзом. За деякими опитуваннями, вона становить близько 60%. Водночас очевидним є супротив проєвропейському реформуванню, особливо коли реформи починають проникати вглиб системи. Це добре проявилося, зокрема, під час ухвалення "безвізового" законодавства. Про цю колізію та перспективи євроінтеграції говоримо з Іриною Бекешкіною, директором Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва.

Read more

10 November 2015
Multimedia

аупкапк

Про візит Федерікі Модеріні до України, шанси української держави вскочити в «останній вагон безвізового потягу», а також про кадрові ротації в уряді – розмова з політичним аналітиком Фонду «Демократичні ініціативи» Марією Золкіною на телеканалі «NewsOne».

Read more30 September 2015
Events

Як українці дивляться на Захід, на що сподіваються і якої підтримки очікуть – розмова за круглим столом

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Інститут громадських справ (Польща), Фонд Бертельсманна (Німеччина) провели спільне дослідження Зовнішня політика України: оцінки й очікування населення і презентували дані опитування під час круглого столу «Україна – ЄС: якої підтримки ми очікуємо від Заходу». Подаємо повний відеозапис і стислу стенограму цієї дискусії.

Read more

24 September 2015
Multimedia

Круглий стіл "Україна - ЄС: якої підтримки ми очікуємо від Заходу" (ВІДЕО)

Відбувся круглий стіл на тему "Україна - ЄС: якої підтримки ми очікуємо від Заходу".

Read more


24 September 2015
Press releases

Foreign policy of Ukraine: assessments and expectations of the public

51% of Ukrainians give their voting preference to the benefit of Ukraine’s membership in the European Union, while only 17% give their preference to integration in the Eurasian Economic Union (EEU). At the same time, nearly a third of the population (31%) cannot define their integration priorities.

Read more

14 August 2015
Press releases

Референдум щодо вступу до НАТО був би виграний, проте це питання ділить Україну

Якби референдум відбувся у липні 2015 року, він був би переконливо виграний: «за» проголосували б 64% тих, хто взяв би у ньому участь (28.5% – проти). Такы дані громадської думки отримали Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та соціологічна служба Центру Разумкова, провівши загальнонаціональне опитування з 22 по 27 липня 2015 року(в опитувагнны не брали участь респонденти АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей).

Read more

6 August 2015
Mass media

Support for joining NATO considerably increases in Ukraine –poll

Almost two thirds of the Ukrainian public is ready to vote in favor of joining NATO, and more than half of Ukrainians support joining the EU, according to a poll conducted by the Ilko Kucheriv Democratic Initiatives Foundation in cooperation with the sociological service of the Razumkov Center.

Read more

5 July 2015
Multimedia

В Україні рекордна підтримка євроінтеграції – дослідження

В Україні найбільша підтримка євроінтеграції за всі часи проведення досліджень – 52%. Рекордно зросли проєвропейські настрої на сході та півдні України, зокрема у Харківській та Одеській областях. Інтерес до Митного союзу навпаки впав. На підконтрольних уряду територіях Донбасу вступ до ЄС схвалюють 35% населення, це втричі більше, ніж у травні 2013-го року. Про це в ефірі Громадського заявила аналітик фонду Марія Золкіна.

Read more

26 May 2015
Mass media

52% за вступ до ЄС – це мало, багато чи достатньо?

26.05.2015 — Марія Золкіна, для Європейської правди_____________________________________ В Україні не лишилося жодного макрорегіону, де більшість виступала би за євразійську інтеграцію. Навіть на Донбасі кількість прихильників ЄС переважає частку прибічників Митного союзу – 35% проти 21%... Але нинішні загальноукраїнські 52%, скоріше за все, є максимумом підтримки за сьогоднішніх умов...

Read more

20 May 2015
Mariia Zolkina

Україна-ЄС : політичні крапки над «і» в контексті Ризького саміту

Марія Золкіна, політичний аналітик. "Ризький саміт Східного партнерства – це серйозний привід розставити основні політичні акценти у відносинах між Україною та ЄС, спростувати деякі міфи та маніпуляції відносно євроінтеграційної теми і дати адекватну оцінку сьогоденню у відносинах України та ЄС. Незайвим буде поглянути і на євроінтеграцію України у більш широкому контексті – змін та тенденцій на рівні самого ЄС як актора і суб’єкта".

Read more


Sociologist's viewPartners news