Political institutions3 August 2015
Press releases

Кому більше довіряють українці: владі, громадськості, ЗМІ..?

У 2015 році лідерами суспільної довіри стали волонтери. Традиційний лідер довіри – церква – дещо втратила в довірі. Переважає довіра над недовірою у ставленні населення до Збройних сил України,добровольчих батальйонів,громадських організацій та до засобів масової інформації України. Щоправда, довіра до українських ЗМІ за останній рік суттєво впала.

Read more


15 June 2015
Mass media

Союз Симоненка та Вітренко: чи відродяться українські комуністи?

Соціолог Ірина Бекешкіна вважає, що ліві ідеї в Україні досить популярні, проте виборці не довірять старим лівим партіям.

Read more5 June 2015
Press releases

Перший рік Президента Петра Порошенка - оцінка експертів

Експерти в цілому оцінили діяльність Президента Петра Порошенка за перший рік його перебування на своїй посаді посередньо – на 5,3 бала з 10 можливих. Найбільш вдало, на їхню думку, він проявив себе у сфері зовнішньої політики (7,3 бала). Найнижчі бали він отримав за прогрес у проведенні реформ (4 бали), кадрову політику та виконання передвиборних обіцянок (по 3,7 бала).

Read more

12 June 2014
Policy papers

Міжнародні організації: чи здатні вони гарантувати мир і безпеку на планеті?

На прикладі трьох ключових міжнародних організацій – ООН, Ради Європи та ОБСЄ – проаналізовано, чи може нині світова спільнота використовувати вплив міжнародних інституцій для захисту миру та безпеки на планеті.

Read more

4 June 2014
Policy papers

Політичні партії України: сучасність та перспективи

Аналіз сучасних українських політичних партій, представлений в аналітичній записці, дає відповідь на те, чи спроможні вони відповідати потребам суспільства. У статті також надано рекомендації щодо удосконалення умов діяльності наявних в Україні партій.

Read more


15 March 2013
Events

Зі 100 днів роботи новообраного парламенту депутати працювали лише сім

Про це повідомила ініціатор громадського руху «Чесно» Світлана Заліщук. Це лише один із висновків руху «Чесно» у його дослідженні, що розпочалося з моменту роботи нового парламенту.

Read more

15 March 2013
Events

Володимир Фесенко: Політика цікавить людей як елемент змагання, політичних сенсацій і скандалів, а не як інструмент реалізації своїх інтересів

Неоднозначне ставлення громадян до Верховної Ради – позитивна оцінка «своїх», з одного боку, і критичне ставлення до Ради в цілому, з другого, – є однією з головних проблем і політичного світогляду пересічних українців, і подальшого політичного розвитку України.

Read more

Sociologist's viewPartners news