Ірина Бекешкіна

директор Фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва"

10 Лютого 2016

«У суспільстві зростає запит на дострокові вибори, але це лише абстрактні міркування»

Про це в інтерв'ю Zbruc.eu сказала соціолог, директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька КучеріваІрина БЕКЕШКІНА.

Читати далі


2 Грудня 2015

Чи буде третій Майдан?

Соціологами, за словами Ірини Бекешкіної, помічено цікавий парадокс: українці готові відстоювати європейський вектор, результати виборів, цінності та свободу, але вкрай рідко виступають на захист своїх соціально-економічних прав.

Читати далі

14 Жовтня 2015

Як ставляться до Дня захисника України українці?

Незважаючи на те, що дата Дня захисника України з наукової точки зору може бути і не зовсім обґрунтована, залишати в календарі 23 лютого після того, що Росія зробила з Донбасом, неприпустимо. У цьому переконана директор фонду «Демократичні ініціативи», соціолог Ірина Бекешкіна.

Читати далі

25 Серпня 2015

Ірина Бекешкіна: Сильна нація, очевидно, і може формуватися в період труднощів у період втрат

«Сильна нація, очевидно, і може формуватися в період труднощів у період втрат і це значне випробування для українського народу, яке він, на мою думку, витримує з честю», – зазначила Бекешкіна.

Читати далі


6 Листопада 2014

Виборці чекають від нового уряду миру і потужної армії

Згідно з опитуваннями, 46% учасників парламентських виборів вважають, що першочерговим завданням для України має бути досягнення миру та зміцнення обороноздатності країни. Про це розповіла директор Фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" Ірина Бекешкіна.

Читати далі

Погляд соціологаНовини партнерів