Ірина Бекешкіна: У звільнених районах Донбасу до 90% людей не знають, за кого голосувати на виборах


За словами Ірини Бекешкіної, вони довіряють лише церкві та волонтерам

 

112.ua

На звільнених від бойовиків територіях Донбасу до 90% людей не знають, за кого голосувати на виборах, вони довіряють лише церкві та волонтерам. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила директор фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

"Мені хотілося б прокоментувати те, що сказав президент щодо звільнених територій. Справа в тому, що ми там проводили опитування, - у Слов'янську, Краматорську, в Сєвєродонецьку, Старобільську, – і ми ставили питання про місцеві вибори, за кого люди будуть голосувати... Там є проблема, що на деяких територіях 90% не визначилися, і дуже багато людей взагалі не хочуть йти на вибори, тому що вони не бачать, за кого голосувати. ... Центральній владі там не довіряють, київській, це правда, місцевій владі не довіряють, це теж правда, не довіряють колишній владі і не довіряють виборам, які були в "ДНР", тобто взагалі люди втратили довіру. Єдині, кому там довіряють, це церкві і волонтерів", - сказала Бекешкіна.

"Мені здається, що вже зараз потрібно подумати, яким чином ці волонтери, яким там довіряють, взагалі їх повинні висувати громадські організації. Я, наприклад, прихильник того, щоб громадським організаціям на місцевих виборах дали можливість висувати своїх кандидатів, тому що організації знають, а волонтерів по прізвищу – ні", - додала вона.

Новини за темою: Дату проведення місцевих виборів на Донбасі прогнозувати складно, - Порошенко