Марія Золкіна

аналітик фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва
28 Жовтня 2015

В Україні відбувається розпорошення «політичної еліти»

За словами політичного аналітика фонду «Демократичні ініціативи» Марії Золкіної, нове виборче законодавство має як свої плюси, так і мінуси.

Читати далі

20 Травня 2015

Україна-ЄС : політичні крапки над «і» в контексті Ризького саміту

Марія Золкіна, політичний аналітик. "Ризький саміт Східного партнерства – це серйозний привід розставити основні політичні акценти у відносинах між Україною та ЄС, спростувати деякі міфи та маніпуляції відносно євроінтеграційної теми і дати адекватну оцінку сьогоденню у відносинах України та ЄС. Незайвим буде поглянути і на євроінтеграцію України у більш широкому контексті – змін та тенденцій на рівні самого ЄС як актора і суб’єкта".

Читати далі


24 Лютого 2015

Марія Золкіна: Українські судді не бажають реформи судової системи, тому її має запровадити парламент

Українські судді не зацікавлені у проведені реформи судової системи України і вважають, що люстрація суддівського корпусу взагалі не потрібна. Саме тому треба тиснути на Верховну Раду, яка має ухвалити на підставі європейського досвіду закон про нову судову реформу.Про це в ефірі СК сказала політичний аналітик фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» Марія Золкіна.

Читати далі


6 Лютого 2015

Перемовини з Кремлем: вихідні умови

Маіря ЗОЛКІНА: Кінцевий результат переговорів, що проходитимуть у Москві 6 лютого, лишатиметься непередбачуваним до самого кінця.

Читати даліПогляд соціологаНовини партнерів