Третій Майдан в Україні можливий


Про це  під час круглого столу «Річниця Майдану» заявив журналіст Мустафа Найєм, обраний народним депутатом за списками «Блоку Петра Порошенка». «Коли мене запитують про Майдані 3.0, то я хочу, щоб він пройшов не на вулицях, а в парламент», - сказав Найєм. Він пояснив, що Євромайдан починався не з закликів когось скидати, а була конкретна вимога: змінити життя українців за допомогою конкретного інструменту - Угоди про асоціацію з ЄС.

 «Тепер же Угоду ухвалено. І якщо цього (зміни життя в Україні) не станеться, то у мене немає жодних сумнівів, що Майдан 3.0 в парламенті відбудеться»,  – наголосив Мустафа  Найєм.

За його словами, перспектива появи запиту на об'єднання в Раді нових сил стане випробуванням для людей, які почали Євромайдан. «Чи буде в суспільстві запит на об'єднання молодих сил у парламенті і чи зможуть вони там об'єднається?... У нових політиків є ризик, що система або поглине їх, або розчинить», – вважає журналіст. «Давайте чекати цей Майдан (у парламенті). І це буде найпозитивнышим фінішем Євромайдану – коли ми зможемо не просто стояти на вулиці, а набагато важче – терпіти і робити якісь потрібні речі, не маючи підтримки і не чекаючи, що будуть оплески», – сказав Найєм.

Інтерфакс-Україна