Олександр Сушко

директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва
4 Січня 2015

Олександр Сушко: Сьогодні світ стоїть перед перспективою перетворення санкцій на довгострокову, практично необмежену в часі політику

Росія не є одним із звичайних конвенціональних партнерів на міжнародній арені. Нині щодо неї застосовується певний специфічний набір інструментів, що не має аналогу в минулому. І цей набір інструментів має застосовуватися тривалий час.

Читати далі28 Грудня 2010

Наступного року Росія активно лобіюватиме свій інтерес проти укладання Україною угоди про асоціацію з Європейським союзом

Перемога Віктора Януковича на президентських виборах зробила очікуваним реверс зовнішньої політики України, зміну окремих компонентів її міжнародної політики і взагалі спосіб позиціонування її в світі. Таку оцінку стану зовнішньої політики держави в 2010 році дав під час прес-конференції «Підсумки 2010 року: оцінки експертів» науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко.

Читати далі

31 Грудня 2011

2012 рік буде надзвичайно важким з точки зору ведення міжнародної діяльності

У 2012 рік Україна входить в значно складнішому міжнародному становищі, ніж вона входила в 2011 рік. Таку думку, коментуючи експертне опитування «Демініціатив», присвячене підбиттю підсумків року, висловив під час прес-конференції науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко.

Читати далі

1 Грудня 2009

Східне партнерство як допоміжний інструмент досягнення членства України в ЄС

Про свої вражання від роботи Форуму громадянського суспільства країн Східного партнерства розповідає його делегат, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко.

Читати далі

Погляд соціологаНовини партнерів