Події


28 Вересня 2016

Запрошуємо до подачі пропозицій для написання аналітичних матеріалів

Учасників воркшопу "Зміцнення українських аналітичних центрів: розвиток інституційної спроможності та покращення співпраці з партнерами в Європейському Союзі», а також інших аналітиків, охочих узяти участь у написанні policy paper для німецьких аналітичних інституцій, запрошуємо взяти участь у подачі пропозицій.

Читати далі

21 Вересня 2016

Громадська думка Донбасу: переорієнтація

Соціологи фіксують істотні зміни у настроях людей, які проживають на звільнених територіях Луганської і Донецької областей. Про це під час круглого столу «Два роки в нових реаліях: чи може громадянське суспільство Донбасу стати прикладом для України?» розповіла політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» Марія Золкіна.

Читати далі

16 Вересня 2016

Аналітика – в тренді!

15-16 вересня відбувся семінар «Зміцнення українських аналітичних центрів: розвиток інституційної спроможності та покращення співпраці з партнерами в Європейському Союзі» для представників аналітичних центрів України, під час якого учасники отримали рекомендації фахівців, як готувати аналітичні матеріали, які були б практичні та цікаві їхнім європейським колегам, ефективно співпрацювати з аналітичними інституціями в ЄС, комунікувати й пропонувати свої продукти на європейський аналітичний простір.

Читати далі

8 Вересня 2016

Скосили «Леваду»

Згідно із рішенням російського Мін'юсту,на соціологічну компанію «Аналітичний центр Юрія Левади» (Росія) накладено тавро «іноземних агентів». На підтримку цієї, за словами Ірини Бекешкіної, "останньої незалежної соціологічної структура в Росії" українські колеги сказали своє слово.

Читати далі

23 Серпня 2016

Попри всі негаразди та труднощі суспільство продовжує вірити у демократичні принципи – результати соціального дослідження

Про те, як змінювалася громадська думка України впродовж 25 років незалежності України, експерти говорили на прес-конференції «Україні – 25: досягнення та поразки».

Читати далі

19 Серпня 2016

Надія на зміни не втрачена

В українському суспільстві не втрачена надія на зміни. Це констатували соціологи, ґрунтуючись на результатах Моніторингу громадської думки, започаткованого Інститутом соціології 1992 року. На прес-конференції «До Дня Незалежності: що українці думають про Україну?» (18 серпня) вони розповіли про те, як змінювалася громадська думка України впродовж 25 років незалежності України.

Читати далі

21 Серпня 2016

Триває реєстрація на семінар у рамках проекту розвитку українських аналітичних центрів

Ваша організація хоче говорити із західними аналітичними центрами однією мовою? Ви хочете, щоб вас чули та розуміли в експертному та політичному середовищі в країнах ЄС? Ви маєте, що сказати європейським інституціям, але не знаєте, як "стукати" в ці двері, аби вам відчинили? Ви шукаєте нові фінансові можливості, але Вам бракує повноти картини фандрайзингового сегменту в ЄС та Німеччині? Якщо хоча би на одне з питань Ви маєте ствердну відповідь, то Вам - до нас, на наш із Інститутом європейської політики (Німеччина, Берлін) семінар.

Читати далі


13 Липня 2016

Аналітичні центри повинні роз`яснювати суть реформ

Під час публічної дискусії "Реформи в Україні та їх рушії: як ефективніше організувати співпрацю органів влади і недержавних організацій" експерти обговорили способи покращення співпраці аналітичних центрів з органами влади та зі ЗМІ. Під час дискусії обговорили специфіку сприйняття реформ населенням, та про роль АЦ при донесенні та роз`ясненні інформації про реформи для людей

Читати далі

7 Липня 2016

На референдумі українці голосували б за НАТО

На прес-конференції «Саміт НАТО: перспективи України», яка відбулася 6 липня, експерти обговорили нові дані громадської думки щодо вступу України до НАТО і те, як співвідносяться пріоритети НАТО та інтереси України, які нові форми співпраці України та НАТО можуть бути ухвалені під час саміту.

Читати далі

24 Червня 2016

ЗНО-2016: як абітурієнти готуються до тестів та складають їх

Громадянська мережа ОПОРА презентувала результати роботи мережі спостерігачів за зовнішнім незалежним оцінюванням. Важливою складовою кампанії спостереження стало проведення соціологічного дослідження щодо ставлення учасників тестування до стандартизованого оцінювання та способів підготовки до складання тестів. Дослідження проводилося спільно з Фондом "Демократичні ініціативи".

Читати далі

9 Червня 2016

Українські громадяни не ставлять під сумнів питання приналежності Криму

Яких ймовірних сценаріїв розвитку ситуації довкола окупованого Криму можна очікувати в майбутньому і що необхідно робити Україні та її міжнародним партнерам, аби якнайшвидше домогтися повернення території нині окупованого Криму. Ці питання стали центральними в публічних дебатах «Майбутнє Криму: чи можлива реінтеграція? Як і коли?», організованих Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за участю фахових експертів, політиків та журналістів.

Читати далі

25 Травня 2016

Другий рік Президента Порошенка: досягнення і невдачі

25 травня 2016 року виповнюється два роки, як українці обрали Петра Порошенка на пост глави держави. Що вдалось, а що не вдалося йому зробити за цей термін, спробували оцінити експерти, зібравшись на прес-конференції «Два роки Президента».

Читати далі

18 Травня 2016

Як відвернути наступ партійної диктатури – рішення проблеми експерти шукали разом з політиками

Тенденції, які відбуваються у партійній системі України останнім часом, експерти називають «наступом партійної диктатури». Законопроект про імперативний мандат, законом «про партійну диктатуру», законопроект №3693, який дозволяє партіям припиняти повноваження своїх депутатів місцевих рад, – ведуть до концентрації влади в руках партійних лідерів. Як запобігти цьому і що необхідно для того, щоб українські партії ставали виразниками інтересів виборців. Публічні дебати на тему «Внутрішньопартійна дисципліна: диктатура вождів чи демократична практика?» організував Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Читати далі

13 Квітня 2016

Навколопартійні дебати у Львівському Національному університеті

7 квітня у Львівському Національному університеті ім. Івана Франка відбулись дебати «Внутрішньопартійна дисципліна: диктатура вождів чи демократична практика?», які організував та провів Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва. Захід відбувся в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів», яку реалізує Міжнародний Фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку (SIDA).

Читати далі

21 Березня 2016

Два роки виконання Угоди про асоціацію: рух назустріч всупереч перешкодам

Про те, чого вдалось, а чого не вдалось досягти за два роки виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, експерти говорили під час круглого столу.

Читати далі

17 Березня 2016

У Національному авіаційному університеті відбулась презентація відеозвернення до населення Нідерландів щодо Асоціації України в ЄС

Студенти Національного авіаційного університету створили відеоролик, в якому закликають населення Нідерландів підтримати Україну на референдумі 6 квітня щодо Асоціації в Європейський Союз.

Читати далі

15 Березня 2016

Експерти реформ – владі

Представники Реанімаційного Пакету Реформ оприлюднили «План дій для подолання урядово-парламентської кризи», що містить рекомендації, які уряд та парламент мали би реалізувати без огляду на те, який персональний склад інституцій може утворитися найближчим часом.

Читати далі

12 Березня 2016

У сотні успішних жінок Нового Часу!

Журнал «Новое время» вперше представив проект про українок, які відбулися в політиці, громадському житті, бізнесі та інших сферах життя країни. У сотню найуспішніших жінок країни увійшла й наш директор, провідний український соціолог Ірина Бекешкіна.Команда «Демініціатив» вітає п. Ірину з цим гідним визнанням!

Читати далі

26 Лютого 2016

Європейські прагнення українців зростають

Після Євромайдану Україна остаточно обрала свій зовнішньополітичний напрям. Цей напрям – євроінтеграція. Щоб оцінити, чи є прогрес в держави у її поступі до Європи, а також як зростає підтримка євроінтеграції у суспільстві, соціологи й аналітики час від часу провадять дослідження, аналізують кроки влади, зроблені в цьому напрямі. Цього разу в обговоренні теми за круглим столом «Як українці розуміють євроінтеграцію: очікування та настрої суспільства» взяли участь і політики.

Читати далі

Погляд соціологаНовини партнерів