У Національному авіаційному університеті відбулась презентація відеозвернення до населення Нідерландів щодо Асоціації України в ЄС


 17 березня  в НАУ відбулася  презентація відеозвернення студентів до населення Нідерландів з проханням підтримати Україну на референдумі 6 квітня щодо Асоціації в Європейський Союз.  Студенти Національного авіаційного університету проявили ініціативу та власними силами створили відеоролик, в якому англійською мовою закликають підтримати Україну. В презентації взяли участь студенти та адміністрація НАУ, міністр освіти та науки Сергій Квіт,  Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба,  директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна, представники  освітньої галузі.

 «Головний результат Майдану – відповідальність за власну країну», – з такими словами до присутніх звернувся Посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба. Він також відзначив, що відеозвернення з’явилось саме завдяки відчуттю відповідальності, що варто щось робити. «Перемогти ми зможемо лише за єдності, єдності усіх. І це відео – лиш краплина в океан нашої роботи над майбутнім України».  

Ірина Бекешкіна зауважила, що Майдан  розпочали, зокрема,  й студенти, які вийшли з гаслом «Україна – це Європа!». Більшість населення нашої держави, особливо молодь, налаштовані на європейську інтеграцію. Соціолог акцентувала, що це завдання молоді – робити Україну в Європі. Вона також згадала й тему  хабарництва, особливо в університетах,  наголосивши, що будувати Європу треба почавши з себе.

«Люблю студентські ініціативи. Адже саме з таких ініціатив складається все наше життя», – звернувся до молоді міністр освіти та науки України Сергій Квіт. Він зауважив, що студенти НАУ взяли участь у глобальній справі. Міністр також сподівається, що ініціатива студентів НАУ буде підхоплена іншими вишами України.  

Студенти НАУ також розпочали інформаційну кампанію (флеш-моб) в соціальних мережах «Знайди собі друга в Нідерландах і переконай його голосувати за Україну!»

 

Прес- служба НАУ:

(044) 406-75-90; (093) 887-54-22