Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва увійшов до рейтингу найвпливовіших аналітичних центрів Східної та Центральної Європи


Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва увійшов до рейтингу 90 найвпливовіших аналітичних центрів Східної та Центральної Європи за підсумками 2015 року, посівши в ньому 48 місце.

Дослідження проведено Програмою аналітичних центрів та громадянського суспільства (TTCSP) Пенсільванського університету. В опитуванні взяли участь 4677 журналістів, політиків, аналітиків,  державних та приватних донорів з 143 країн, які мали визначити 5 найкращих, на їхню думку, аналітичних центрів за 27 критеріями.

За словами директора Фонду «Демократичні ініціативи» Ірини Бекешкіної, те, що цього року число українських think tank, які потрапили у глобальний  індекс-рейтинг, зросло, свідчить про більші можливості вітчизняних аналітичних центрів впливати на впровадження реформ у країні. Але з іншого боку, це накладає на них ще більшу відповідальність, відзначила керівник фонду.