Запрошуємо до подачі пропозицій для написання аналітичних матеріалів


Проект „Зміцнення українських аналітичних центрів: розвиток інституційної спроможності та покращення співпраці з партнерами в Європейському Союзі» реалізується Інститутом європейської політики (Берлін, Німеччина) спільно з Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Більше інформації про проект Ви можете дізнатися англійською мовою за наступним посиланням: http://iep-berlin.de/en/research/enlargement-neighbourhood-and-central-asia/think-tanks-in-ukraine-strengthening-expertise-and-promoting-european-cooperation/.

У рамках проекту був проведений інтерактивний семінар, що відбувся 15–16 вересня 2016 у м. Києві та мав за ціль ознайомити українські аналітичні центри з написанням аналітичних матеріалів, інструментами успішної адвокації, фандрейзингу та роботи з громадськістю (див. за наступним посиланням: http://dif.org.ua/ua/events/analitika-v-trendi-.htm).

Щоб посилити голос українських аналітичних центрів у Німеччині, в рамках проекту передбачено також можливість опублікування аналітичних матеріалів авторства представників українських аналітичних центрів німецькою мовою. Пріоритетний формат аналітичного матеріалу – policy paper. Перевага надаватиметься учасникам воркшопу, який відбувся у Києві, але передбачені й винятки.

Відібрані для публікації пропозиції українською мовою будуть опубліковані на сайтах Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Інституту європейської політики, які виступатимуть у ролі видавця. Завершені публікації будуть розповсюджені серед аналітичних центрів України та Німеччини. Сам процес публікації супроводжуватиметься рецензуванням (peer review) з метою адаптації аналітичного матеріалу для німецької аудиторії. Організатори проекту беруть на себе також витрати за переклад та редакцію аналітичних матеріалів німецькою мовою.

Пропозиції щодо аналітичних матеріалів приймаються до 3 жовтня 2016 р.

Пропозиція повинна містити:

  • Коротке біо автора-заявника із підтвердженням його залученості до роботи в аналітичній установі;

  • Дослідницьку пропозицію із формулюванням теми майбутнього матеріалу,  проблеми, актуальності та основних методів, якими планує послуговуватися автор. Дослідницька пропозиція не повинна перевищувати 700 слів. Мова  пропозиції – українська або німецька.

Пріоритетними тематичними напрямками для написання аналітичних матеріалів є Східне Партнерство, Угода про асоціацію між Україною та ЄС, внутрішні трансформаційні процеси в Україні та здійснення реформ. Особлива увага звертатиметься на заявки, які стосуватимуться аналізу соціально-суспільних явищ, а саме релігійної сфери, системи освіти в Україні, захисту здоров’я та ін.
Теми дослідницьких пропозицій можуть  виходити за межі пропонованих напрямків. Кожна пропозиція розглядатиметься окремо.

Пропозиції просимо надсилати на електронну адресу Марії Золкіної, політичного аналітика Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» (mariya.zolkina@dif.org.ua) та ставити в копію Людмилу Мельник, наукового співробітника Інституту європейської політики (ljudmyla.melnyk@iep-berlin.dе).

У разі виникнення питань, звертайтесь до Марії Золкіної  за електоронною адресою, яка вказана зверху або телефоном +38 (050) 81 56 121.