Ми у ЗМІ


6 Жовтня 2016

Эксперт о "шпионском" скандале в РФ: если все будет шито белыми нитками — сработает против России

Если доказательства по "делу" журналиста "Укринформа" Романа Сущенко, задержанного ФСБ и отправленного на 2 месяца в СИЗО "Лефортово", будут шиты белыми нитками — это сработает против России. Об этом научный директор Фонда "Демократические инициативы", профессор политологии Алексей Гарань рассказал в комментарии "Главреду".

Читати далі

5 Жовтня 2016

Бекешкина: Повышение пенсионного возраста экономику не спасет, а возмущение в обществе усилит

Український соціолог, директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна розповіла, чому зараз не треба підвищувати пенсійний вік.

Читати далі

30 Вересня 2016

Розчарування в ЄС не означає збільшення прихильників Росії, – експерт

Альтернативи приєднання України до Євросоюзу немає, навіть незважаючи на зниження кількості симпатиків ЄС серед українців. Крім того, зниження кількості прихильників ЄС не означає, що зросли симпатії до Росії. Таку думку сайту "24" висловила директор фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

Читати далі

30 Вересня 2016

Гарань: Эффективность Рамочного соглашения пока под вопросом

Профессор Киево-Могилянской академии Алексей Гарань уверен, что не нужно нагнетать ситуацию относительно отвода войск и вооружения на трех участках на Донбассе.

Читати далі

26 Вересня 2016

У нас на всіх виборах завжди перемагає опозиція – соціолог Ірина Бекешкіна

Ірина Бекешкіна, директорка Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва, на "Новому часі" розповідає про популізм і програми партій.

Читати далі

20 Вересня 2016

Олексій Гарань: Поки що Путін блефує

Про те, чому не варто вірити у заяви про те, що "ЄС і США нас зливають", професор політології Києво-Могилянської академії, науковим директором Фонду “Демократичні ініціативи” Олексій Гарань розповідає газеті "Експрес".

Читати далі

20 Вересня 2016

Вибори в Криму: куди поділись виборці?

Соціолог Ірина Бекешкіна пояснила ВВС Україна причини низької явки на виборах у Криму.

Читати далі

16 Вересня 2016

Гонгадзе став жертвою схеми, розробленої у високих кабінетах, — Горбань

Сьогодні 16 річниця зникнення Георгія Гонгадзе. Юрій Горбань, прес-секретар Фонду «Демократичні ініціативи» ім. І. Кучеріва, згадує про те, як працював з Георгієм Гонгадзе.

Читати далі

15 Вересня 2016

Марія Золкіна: 45% українців проти дострокових виборів у ВР

Після обрання нового уряду підтримка ідеї з достроковими парламентськими виборами в українському суспільстві почала спадати. Про це в ефірі «5 каналу» сказала політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Марія Золкіна.

Читати далі

14 Вересня 2016

Соціолог Ірина Бекешкіна: Рейтинг партії Порошенка може "лягти" поруч з Яценюком

Про те, чому партії влади втрачають позиції в Україні, з якої причини падає рейтинг політичної сили президента Петра Порошенка, а зростання популярності "Батьківщини" і Опозиційного блоку може бути оманливим, розповіла в інтерв’ю ONLINE.UA соціолог, директор фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

Читати далі

13 Вересня 2016

Ірина Бекешкіна: Анексія Криму підвищила рейтинг Путіна на 20 відсотків

Коли рейтинг Путіна падає, Кремль розв'язує війни. Вони змушують російське суспільство об'єднатися навколо президента, — таку думку на Gazeta.ua висловила соціолог, директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна.

Читати далі

13 Вересня 2016

Чим допоможе Україні невизнання виборів до Держдуми

Цей крок може стати додатковим аргументом проти тих, хто пропонує зняти санкції з Росії. Про це у своєму блозі на "Новому часі" пише політолог, професор політології Києво-Могилянської академії, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань.

Читати далі

8 Вересня 2016

Олексій Гарань відповідає читачам “Главреду”

Українські військові, які захищають Авдіївку і ведуть бої за промзону на околиці індустріального міста, серйозно відповідають і завдають бойовикам відчутних втрат. Про це професор політології, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань розповів на чаті в "Главреді".

Читати далі

1 Вересня 2016

Правосуддя або самосуд

Самосуд виникає там, де не працює правоохоронна система. Якщо правоохоронні органи не будуть діяти або, що ще гірше, покриватимуть протизаконну діяльність, насіння самосуду буде розростатися.Про це у своєму блозі на "Новому часі" пише Ірина Бекешкіна.

Читати далі

31 Серпня 2016

Нормандский формат под угрозой: попытка шантажировать Запад или игра Путина на опережение

Эксперты объяснили, чем России не угодил "нормандский формат" переговоров по урегулированию ситуации на востоке Украины.

Читати далі

31 Серпня 2016

Зміни в Адміністрації президента: "Інтрига - в тому, що інтриги не буде"

За словами Олексія Гараня, заміна Ложкіна на Райніна свідчить про те, що за главою АП будуть збережені функції комунікатора.

Читати далі

29 Серпня 2016

Россия грозит войной, а Путин пытается решать вопросы Донбасса за спиной Украины — эксперт

Москва устами президент РФ Владимира Путина пытается исключить Киев из переговоров о статусе Донбасса, однако для Украины было бы оптимально, чтобы "нормандский формат" официально был дополнен участием в нем США. Об этом научный директор Фонда "Демократические инициативы", профессор политологии Алексей Гарань рассказал в комментарии "Главреду".

Читати далі

29 Серпня 2016

Quo vadis, Україно?

Наступний 2017 рік стане для України вирішальним. Але попереду непроста боротьба з корупцією. Про це пише український соціолог, директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна у статті на "Новому часі".

Читати далі

25 Серпня 2016

Вопрос независимости для всех регионов не является дискуссионным, — Кермач

Руслан Кермач, политический аналитик Фонда «Демократические инициативы» имени Илька Кучерива, рассказывает о результатах социологического опроса и сравнивает их с данными за предыдущие года.

Читати далі

23 Серпня 2016

Руслан Кермач: Визит Путина в Крым – картинка для избирателя

Візит Путіна в Крим прокоментував політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» Руслан Кермач.

Читати далі

Погляд соціологаНовини партнерів