Олексій Гарань відповідає читачам “Главреду”


 

Українські військові, які захищають Авдіївку і ведуть бої за промзону на околиці індустріального міста, серйозно відповідають і завдають  бойовикам відчутних втрат.

Про це професор політології, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань розповів на чаті в "Главреді".

"Як не дивно, мої перші враження в Промзоні були позитивніше, ніж у Києві. Поясню: в Києві, коли слухаєш інформа ційні повідомлення, то весь час йде "нас обстріляли там-то і там-то", "обстріляли з того-то і з того-то", "обстріляли з забороненої зброї", "зруйнований", "наші втрати". Потім десь вкрапляется, що ми дали відсіч, але це втрачається ", - каже політолог.  "І тоді у глядача виникає питання - а чому ж ми не відповідаємо на порушення, чому ми це дозволяємо? Мені важко говорити по інших ділянках фронту, але на Промзоні відповідаємо, відповідаємо серйозно і наносимо відчутних втрат", - підкреслив науковий директор "Демініціатив". "І тому, коли бачиш дієвість нашої армії, то ситуація виглядає не так песимістично, як це здається з Києва, коли сидиш на дивані і слухаєш новини", - підсумував Олексій Гарань.

Відповіді на інші запитання читачів читайте на "Главреді".