Книжки


17 Лютого 2015

«Шлях до ЄС країн Вишеградської четвірки: уроки для України»

Досвід внутрішніх реформ та інтеграційної політики в країнах Вишеградської четвірки, які є повноправними членами ЄС, залишається цікавим аналітичним полем для України, дослідивши яке можна провести паралелі з сучасними українськими проблемами у сфері імплементації реформ і наближення до стандартів ЄС. Книжка «Шлях до ЄС країн Вишеградської четвірки: уроки для України» містить статті зарубіжних та українських експертів, які висвітлюють особливості шляхів країн Вишеградської групи до ЄС, розглядають чинники успіху трансформаційних процесів у цих країнах до приєднання їх до ЄС та обґрунтовують доцільність і перспективи використання цього досвіду в Україні.

Читати далі

17 Лютого 2015

Національний екзит-пол: парламентські вибори ’2014

Книжка містить статі, які розкажуть про особливості електоратів різних політичних сил та кандидатів на позачергових парламентських виборах 2014 року, про динаміку електорального вибору, подає хронолгію проведення Національного екзит-полу в Україні та ще чимало цікавого матеріалу.

Читати далі

22 Серпня 2014

Національний екзит-пол: президентські вибори ’2014

Вийшла друком книга "Національний екзит-пол: президентські вибори ’2014", яка містить статті, присвячені методології проведення дослідження, аналізу особливостей електоратів різних кандидатів у президенти, подає динаміку електорального вибору, а також вміщує хронолгію Національного екзит-полу в Україні та ще чимало цікавого матеріалу.

Читати далі

13 Грудня 2013

Польща - Україна, поляки - українці. Погляд з-за кордону

У книжці представлено результати дослідження «Польща–Україна. Поляки–Українці. Погляд з-за кордону», виконаного Інститутом справ публічних (Варшава) улітку 2013 року.

Читати далі


30 Листопада 2012

Опитування громадської думки. Посібник для журналістів

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва публікує для вітчизняних журналістів і політиків посібник із використанням низки українських та американських методичних матеріалів.

Читати далі

12 Липня 2012

Підтримка громадянського суспільства в Україні: різні перспективи

• Iryna Bekeshkina, • Piotr Ka?mierkiewicz. As Ukraine’s democratic standards continue to deteriorate, Ukrainian civil society is in need of external support to ensure that it remains vibrant and diverse. International donors may help make the NGO sector sustainable by reaching out to grass-roots initiatives as well as by providing institutional funding to established and growing organizations. Such are the key conclusions of the present report which was prepared jointly by the Institute of Public Affairs in Warsaw and the Ilko Kucheriv Democratic Initiatives Foundation on the basis of interviews with leaders of non-governmental organizations in five cities of Ukraine. The report offers a number of evidence-based recommendations, which include lowering application barriers, offering staff training and coaching and increasing transparency in beneficiaries' internal management. Such changes are essential for international assistance to be an effective tool for making the Ukrainian civil society a strong and lasting foundation of Ukrainian democratic culture.

Читати далі

12 Вересня 2010

Національний екзит-пол’2010: вибори Президента України

Книжка містить результати опитування виборців на виході з виборчих дільниць під час двох турів виборів Президента України — 17 січня та 7 лютого 2010 року.

Читати далі


27 Червня 2007

Шлях Словаччини до НАТО

Фонд “Демократичні ініціативи” презентує книгу за матеріалами інформаційної кампанії зі вступу Словаччини до НАТО. Видання “Шлях Словаччини до НАТО” підготовлено відомою неурядовою організацією – Інститутом з громадських питань (IVO, Братислава, Словаччина), одним із найавторитетніших словацьких аналітичних центрів. Він знаний своїми аналітичними дослідженнями та публікаціями, участю у сучасних європейських дебатах. IVO брав активну участь у словацькій інформаційній кампанії щодо НАТО.

Читати далі

21 Жовтня 2006

Національний екзит-пол: парламентські вибори-2006

Книжка містить результати опитування виборців на виході з виборчих дільниць під час парламентських виборів 2006 року. Вона розрахована на журналістів, політиків, політологів, соціологів — усіх тих, хто займається проблемами дослідження та проведення виборів як одного з головних механізмів демократичної системи.

Читати далі

5 Червня 2006

Місце України в НАТО. Матеріали опитування експертів

Книжка містить матеріали опитування експертів, яке було проведене Фондом «Демократичні ініціативи» восени 2005 року. Загалом було опитано 69 експертів, якікомпетентні у питаннях, що стосуються зовнішньої та внутрішньої політики, безпеки та масових комунікацій. Мета опитування — зробити аргументований внесок у публічні дискусії щодо реалізації національних інтересів України, пошуку оптимальних шляхів її розвитку. Книга стане у нагоді політикам, політологам, журналістам, військовикам, представникам неурядових організацій, які займаються питаннями євроатлантичної інтеграції України.

Читати далі

27 Вересня 2005

Національний екзит-пол’2004

Книжка містить результати опитувань виборців на виборчих дільницях під час першого, другого та переголосування другого туру президентських виборів 2004 року. Вона розрахована на журналістів, політиків, політологів, соціологів — усіх тих, хто займається проблемами дослідження та проведення виборів як головного механізму демократичної системи.

Читати далі

16 Вересня 2005

Посібник для жуpнaлiстiв i полiтикiв: Опитувaння гpомaдської думки

Фонд «Демократичні ініціативи» публікує посібник для журналістів і політиків з використанням низки методичних матеріалів українських та американських соціологів. На нашу думку, цей посібник допоможе заповнити прогалину у підготовці кваліфікованих користувачів результатами опитувань населення.

Читати далі

19 Лютого 2005

Н. Паніна. Українське суспільство 1994-2005 - соціологічний моніторинг

У книжці подано результати національних щорічних моніторингових опитувань, проведених у 1994-2005 роках. За результатами опитувань відстежено зміни соціальних показників, що відображають сучасний стан українського суспільства у різних сферах життя.

Читати далі

17 Травня 2005

Українське суспільство 1994–2004: Соціологічний моніторинг

У цій публікації подано порівняльні дані одинадцяти загальноукраїнських опитувань 1994–2004 років. Ці опитування є частиною реалізації широкомасштабного проекту “Українське суспільство на межі XXI століття”, що його виконує Інститут соціології НАН України за участі Фонду “Демократичні ініціативи” та фірми “Соціс”.

Читати далі


17 Травня 2005

Загальнонаціональні опитування exit-poll:

Парламентські вибори - 1998 Президентські вибори - 1999 Парламентські вибори - 2002

Читати далі

Погляд соціологаНовини партнерів