Прес-релізи22 Серпня 2016

Україні – 25: досягнення та поразки (громадська думка)

Якби референдум за незалежність України відбувся сьогодні, то українці проголосували б за акт про незалежність майже так само (87%), як і напередодні референдуму 1991 року (89%). Найбільші зміни у свідомості громадян відбулися у Південному та Східному регіонах. Більше про зміни в громадській думці за 25 років незалежності України, читайте в прес-релізі.

Читати далі

18 Серпня 2016

«До Дня Незалежності: що українці думають про Україну?» - прес-реліз

Результати загальнонаціонального опитування населення України, проведеного Інститутом соціології НАН України у співпраці з Благодійним фондом «Інтелектуальна перспектива» з 13 червня по 4 липня 2016 року.

Читати далі

22 Липня 2016

Політичні підсумки півріччя - опитування експертів

Пропонуємо Вам результати експертного опитування, яке підбиває підсумки політичного життя першої половини 2016 року.

Читати далі

21 Липня 2016

«100 днів уряду» - результати експертного опитування

Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» разом з Реанімаційним пакетом реформ 14-20 липня 2016 року провели експертне опитування «100 днів Уряду: перші оцінки та подальші очікування». Метою опитування було з’ясувати думки експертів РПР щодо перших досягнень і невдач нового уряду під керівництвом Володимира Гройсмана. Усього було опитано 42 експерти з громадських організацій, що входять до коаліції Реанімаційний пакет реформ.

Читати далі


19 Липня 2016

Донбас: погляд населення на конфлікт

Ідею введення міжнародного миротворчого контингенту на Донбас населення України сприймає загалом позитивно (58%), причому підтримка цієї ідеї від жовтня 2015 р. зросла на 5%

Читати далі

11 Липня 2016

Реформи в Україні: громадська думка населення

Переважна більшість українців не вірить в успіх реформи, але, в той же час, 60% населення цікавляться інформацією про них.

Читати далі

6 Липня 2016

Громадська думка про НАТО: новий погляд

Якби референдум щодо членства України в НАТО відбувся найближчим часом, він був би впевнено виграний. В опитуванні травня 2016 року приєднання України до НАТО підтримали б 78% учасників імовірного референдуму.

Читати далі

24 Червня 2016

ЯК СТАВЛЯТЬСЯ ДО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ ЙОГО УЧАСНИКИ?

Результати опитування учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, яке відбулося 5 травня 2016 року і проводилось Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА» спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за підтримки Проекту USAID Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванню.

Читати далі

8 Червня 2016

Майбутнє Криму: чи можлива реінтеграція? Як і коли? (загальнонаціональне і експертне опитування)

Пропонуємо результати загальнонаціонального опитування, що його провели "Демократичні ініціативи" і соціологічна служба Центру Разумкова з метою виявити бачення населенням шляхів реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь. Прес-реліз містить і результати експертного опитування на цю ж тему.

Читати далі


24 Травня 2016

Два роки Президента Петра Порошенка: зміни в громадській думці

Чи довіряють українці Президентові Порошенку? Як змінився рівень довіри до нього за два роки? Хто є лідером суспільної довіри в Україні? Свіжі дані про нові тенденції в громадській думці.

Читати далі


18 Березня 2016

УКРАЇНА-ЄС: РУХ НАЗУСТРІЧ

До другої річниці підписання Угоди про асоціацію з ЄС "Демініціативи" опитали західних і українських експертів, а також народних депутатів України на предмет того, які переваги та перешкоди інтеграції України з ЄС вони вбачають як для України, так і самого Євросоюзу. Результати опитування - у перс-релізі.

Читати далі

25 Лютого 2016

Як українці розуміють євроінтеграцію: очікування та настрої суспільства

Половина населення (50%) вважають, що Україна виграє від приєднання до Європейського Союзу, тоді як 26% дотримуються думки, що країна більше програє і 24% не визначилися зі своєю оцінкою.Такими є дані дослідження, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова в період з 14 по 22 листопада 2015 року.

Читати далі

Погляд соціологаНовини партнерів