Демократичні процеси12 Квітня 2016
Ми у ЗМІ

Хто ви, містере Гройсман?

Опитані DW експерти сходяться на тому, що Володимир Гройсман продовжуватиме свою лінію залежності і конформізму на посаді прем'єр-міністра.

Читати далі

4 Квітня 2016
Медіа

Як громадськість пропонує виходити з політичної кризи

Про це провідні експерти говорили в Українському клубі на ЦК. Громадські активісти переконані, що сьогодні громадянське суспільство виступає більшим реформатором, аніж політики та чиновники, які мають провадити реформи в країні. У дискусії взяли участь Ярослав Юрчишин - експерт «Реанімаційного пакету реформ», Віктор Тимощук - заступник голови правління Центру політико-правових реформ, Валентин Гладких - політичний експерт, Ірина Бекешкіна - соціолог, директор фонду «Демократичні ініціативи».

Читати далі


24 Березня 2016
Ми у ЗМІ

Путин теряет рейтинг

Що це може означати для Кремля? Свій погляд на це на "Новому часі" висловлює політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Руслан Кермач.

Читати далі

17 Березня 2016
Ми у ЗМІ

Яценюк и отставка. Какую ошибку допустил Порошенко

Про це у своєму блозі на "Новому часі" пише політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" Руслан Кермач.

Читати далі

16 Березня 2016
Ми у ЗМІ

Три варіанти для коаліції

Як уникнути дострокових парламентських виборів, якщо вони не в інтересах країни. Про це у своєму блозі на "Новому часі" пише професор НаУКМА, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань.

Читати далі


22 Лютого 2016
Медіа

Марія Золкіна: Нова поліція – єдина з усіх правоохоронних інституцій, яка за 2015 рік покращила свої показники суспільної довіри

Три роки тому ми мали Врадіївку,сьогодні - ситуацію, коли люди вийшли на захист поліцейських. Про те, чи справді суспільство підтримує нову Національну поліцію, дивіться коментар від політичного аналітика Фонду «Демократичні ініціатви» Марії Золкіної на телеканалі NewsOne. За словами експерта, реформа правоохоронних органів входить у пʼятірку найбільш очікуваних у суспільстві реформ. І нова поліція, яка частково вже реформована, це єдина з усіх інституцій, яка за 2015 рік покращила свої показники суспільної довіри».

Читати далі


19 Лютого 2016
Ми у ЗМІ

Український Спрут. Що змінилося в Україні за два роки після Революції Гідності

Ірина БЕКЕШКІНА для УП.___Треба чітко усвідомити: справжня фронтальна боротьба з корупцією – це війна. Нова країна, здорові суспільні сили повинні оголосити війну старій корумпованій системі, яка неначе спрут задушить все – економіку, політику, освіту, мораль, наше майбутнє.

Читати далі

15 Лютого 2016
Медіа

Що допоможе подолати політичну кризу в Україні?

Про це в ефірі NewsOne говорили політичний аналітик Фонду "Демократичні ініцативи" Марія Золкіна і народний депутат від ВО "Свобода" Юрій Бублик.

Читати далі

23 Листопада 2015
Ми у ЗМІ

Experts: Time running out for government to fulfill EuroMaidan goals

The EuroMaidan Revolution was successful in terms of ousting disgraced ex-President Viktor Yanukovych and his cronies, and shifting Ukraine back toward the path of European integration, according to a significant majority of 31 experts polled this month by the Democratic Initiatives Foundation policy center.

Читати далі


15 Жовтня 2015
Події

Місцеві вибори, реформи, євроінтеграція – погляд одеситів

8 жовтня в Одесі відбувся один із круглих столів серії «Політична осінь в Україні», які Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва організував у низці регіонів країни. Співорганізатором круглого столу «Політична осінь на Півдні: больові точки Одещини» виступив Центр міжнародних досліджень. У заході взяли участь політичні аналітики, громадські активісти, соціологи, викладачі Одеського національного університету, журналісти.

Читати далі

9 Жовтня 2015
Події

Громадська думка населення України: погляд із Харкова

У Харкові відбувся круглий стіл «Політична осінь на Сході: больові точки Харківщини».

Читати далі

23 Вересня 2015
Події

Соціологія екології – про що знають, а про що не здогадуються громадяни

Соціологи назвали низку основних екологічним проблем, які хвилюють українців, екологи ж, у свою чергу, розставили свої пріоритети щодо природоохоронних потреб. Загалом же і ті, і ті одностайні в тому, що екологічна свідомість українців наразі дуже низька, і ця екологічна безграмотність громадян є чітким відображенням низької пріоритетності екологічної складової в державній політиці.

Читати далі

22 Вересня 2015
Ми у ЗМІ

Руслан Кермач: Зміни в країні можливі, якщо до влади прийде критична маса молоді – від 30 до 60%

Молодь може обурюватися фактами підкупу, але не піти на вибори. А пенсіонери можуть організовано піти і проголосувати за «гречкосія»

Читати даліПогляд соціологаНовини партнерів