Європейська та євроатлантична інтеграція4 Березня 2016
Медіа

Про підсумки «українського тижня в Європарламенті» з Марією Золкіною

Політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціаитиви Марія Золкіна про значення тижня України в Європарламенті, політичні міфи та реалії у безвізовому діалозі України з ЄС, грмадську думку щодо євроінтегарційнлї перспективи та інструменти впливу на внутрішній порядок денний України з боку ЄС - в ефірі Телеканалу Київ.

Читати далі

19 Лютого 2016
Ми у ЗМІ

"Дуже важливо, що ЄС пов'язує безвізовий режим з проведенням антикорупційних реформ"

Останні місяці соціологічні опитування фіксують високу підтримку українським суспільством інтеграції України з Євросоюзом. За деякими опитуваннями, вона становить близько 60%. Водночас очевидним є супротив проєвропейському реформуванню, особливо коли реформи починають проникати вглиб системи. Це добре проявилося, зокрема, під час ухвалення "безвізового" законодавства. Про цю колізію та перспективи євроінтеграції говоримо з Іриною Бекешкіною, директором Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва.

Читати далі

10 Листопада 2015
Медіа

Марія Золкіна: Шанси, що Верховна Рада проголосує за безвізові закони, ще є

Про візит Федерікі Модеріні до України, шанси української держави вскочити в «останній вагон безвізового потягу», а також про кадрові ротації в уряді – розмова з політичним аналітиком Фонду «Демократичні ініціативи» Марією Золкіною на телеканалі «NewsOne».

Читати далі30 Вересня 2015
Події

Як українці дивляться на Захід, на що сподіваються і якої підтримки очікують – розмова за круглим столом

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Інститут громадських справ (Польща), Фонд Бертельсманна (Німеччина) провели спільне дослідження «Зовнішня політика України: оцінки й очікування населення» і презентували дані опитування під час круглого столу «Україна – ЄС: якої підтримки ми очікуємо від Заходу». Подаємо повний відеозапис і стислу стенограму цієї дискусії.

Читати далі

24 Вересня 2015
Медіа

Круглий стіл "Україна - ЄС: якої підтримки ми очікуємо від Заходу" (ВІДЕО)

Відбувся круглий стіл на тему "Україна - ЄС: якої підтримки ми очікуємо від Заходу".

Читати далі


24 Вересня 2015
Прес-релізи

Зовнішня політика України: оцінки й очікування населення

51% українців роблять вибір на користь членства України в Європейському Союзі, а от інтеграцію до Євразійського економічного союзу обирають лише 17%. В той же час майже третина населення (31%) не може визначитися зі своїми інтеграційними пріоритетам.

Читати далі

14 Серпня 2015
Прес-релізи

Референдум щодо вступу до НАТО був би виграний, проте це питання ділить Україну

Якби референдум відбувся у липні 2015 року, він був би переконливо виграний: «за» проголосували б 64% тих, хто взяв би у ньому участь (28.5% – проти). Такі дані громадської думки отримали Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та соціологічна служба Центру Разумкова, провівши загальнонаціональне опитування з 22 по 27 липня 2015 року(в опитувагнны не брали участь респонденти АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей).

Читати далі

6 Серпня 2015
Ми у ЗМІ

Support for joining NATO considerably increases in Ukraine –poll

Almost two thirds of the Ukrainian public is ready to vote in favor of joining NATO, and more than half of Ukrainians support joining the EU, according to a poll conducted by the Ilko Kucheriv Democratic Initiatives Foundation in cooperation with the sociological service of the Razumkov Center.

Читати далі

5 Липня 2015
Медіа

Марія Золкіна: Зараз в українців найвищий рівень підтримки євроінтеграції за всі роки

В Україні найбільша підтримка євроінтеграції за всі часи проведення досліджень – 52%. Рекордно зросли проєвропейські настрої на сході та півдні України, зокрема у Харківській та Одеській областях. Інтерес до Митного союзу навпаки впав. На підконтрольних уряду територіях Донбасу вступ до ЄС схвалюють 35% населення, це втричі більше, ніж у травні 2013-го року. Про це в ефірі Громадського заявила аналітик фонду Марія Золкіна.

Читати далі

26 Травня 2015
Ми у ЗМІ

52% за вступ до ЄС – це мало, багато чи достатньо?

26.05.2015 — Марія Золкіна, для Європейської правди___________________ В Україні не лишилося жодного макрорегіону, де більшість виступала би за євразійську інтеграцію. Навіть на Донбасі кількість прихильників ЄС переважає частку прибічників Митного союзу – 35% проти 21%... Але нинішні загальноукраїнські 52%, скоріше за все, є максимумом підтримки за сьогоднішніх умов...

Читати далі

20 Травня 2015
Марія Золкіна

Україна-ЄС : політичні крапки над «і» в контексті Ризького саміту

Марія Золкіна, політичний аналітик. "Ризький саміт Східного партнерства – це серйозний привід розставити основні політичні акценти у відносинах між Україною та ЄС, спростувати деякі міфи та маніпуляції відносно євроінтеграційної теми і дати адекватну оцінку сьогоденню у відносинах України та ЄС. Незайвим буде поглянути і на євроінтеграцію України у більш широкому контексті – змін та тенденцій на рівні самого ЄС як актора і суб’єкта".

Читати далі


Погляд соціологаНовини партнерів