Міжнародні відносини


18 Серпня 2016
Ми у ЗМІ

Навіщо китайцям Асад

Рішення китайської влади вислати до Сирії військових радників та надати країні допомогу в підготовці особового складу збройних сил може мати одночасно кілька цілей. Які конкретно, depo.ua розповіли експерти з міжнародної політики.

Читати далі

31 Березня 2016
Медіа

Марія Золкіна: Сьогодні аргументів у адвокатів України в ЄC набагато менше, ніж було ще півроку тому

Політична криза в Україні й низький темп реформ де-факто вплинули на рівень підтримки України в Європейському Союзі. Про те, як українське питання стоїть нині в міжнародному порядку денному, на телеканалі «112 Україна» розповідає політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» Марія Золкіна.

Читати далі

29 Вересня 2015
Медіа

Виступу Путіна і Обами на Генасамблеї ООН. Коментар від Олексія Гараня

У виступі президента РФ Володимира Путіна на Генеральній асамблеї ООН не було нічого нового, він лише повторив традиційні тези російської пропаганди. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» повідомив політолог, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань.

Читати далі

22 Вересня 2015
Ми у ЗМІ

Наши аргументы по Минску

В арсеналі української дипломатії є серйозні умови, що їх Росія зобов'язана виконати до виборів. Політолог, науковий керівник Фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань у своєму блозі на "Українській правді" розтлумачує, яким можуть бути наші аргументи щодо Мінська.

Читати далі


27 Серпня 2015
Медіа

Марія Золкіна: Зустріч у Берліні була своєрідною звіркою годинників між Україною та її західними партнерами

Так охарактеризувала зустріч лідерів України, Німеччини та Франці 24 серпня у Берліні політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» Марія Золкіна в ефірі Чорноморської телерадіокомпанії. За словами політолога, значущість цієї зустрічі полягає не в тому, що на ній не було Путіна, а в тому, що на ній обговорювались можливі варіанти формування подальшої політики і Німеччини та Франції як дипломатичного тандему, і України як країни, яка захищається.

Читати далі

26 Серпня 2015
Олексій Гарань

Олексій Гарань: Захід сподівається вичавити максимум з Мінських угод

Україна виробила спільну з європейськими партнерами позицію щодо конфлікту на Донбасі. Про це у коментарі порталу "Главное" розповів професор політології Києво-Могилянської академії, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань.

Читати далі

НОВА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ ТА МОЛДОВИ ЩОДО ПРИДНІСТРОВСЬКОЇ МОЛДАВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ: МОЖЛИВІ СЦЕНАРІЇ РЕАГУВАННЯ

У цій роботі аналітика Фонду "Демократичні ініціативи" Руслана Кермача аналізуються можливі наслідки застосування Україною та Молдовою стратегії економічної та військово-політичної блокади Придністров’я, що вже реалізується сьогодні, а також дається оцінка ймовірним сценаріям реагування на такий підхід з боку влади самопроголошеної республіки ПМР та офіційної Москви, для якої цей суб’єкт має важливе стратегічне та геополітичне значення.

Читати далі


4 Червня 2015
Події

Україна–Польща: все буде по-новому, але залишатиметься по-старому

Результати експертного експрес-опитування «Президентські вибори в Польщі: українська перспектива», проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, свідчать, що політика Варшави щодо України за часів нового президента Анджея Дуди не зміниться.

Читати далі

3 Червня 2015
Прес-релізи

Польща після виборів: наслідки для України

Результати експрес-опитування польських та українських експертів на тему «Президентські вибори в Польщі: українська перспектива», проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені ілька Кучеріва з 26 травня по 1 червня 2015 року.

Читати далі

26 Квітня 2015
Погляд соціолога

Близько 50% всіх українців і 20% жителів Донбасу підтримують вступ до НАТО

Якби референдум про вступ до НАТО проводився завтра, то він був би виграний, так як близько 50% всіх українців і 20% жителів Донбасу підтримують військову інтеграцію з альянсом. Про це розповіла директор фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" Ірина Бекешкіна.

Читати далі

24 Квітня 2015
Медіа

Референдуму про вступ України до НАТО передуватиме великий шмат роботи

Про військово-технічну співпрацю України та Франції, доцільність проведення референдуму про вступ України до НАТО, підсумки візиту Президента Петра Порошенка до Франції - ці та те інші поточні події в студії «112 Україна» коментує аналітик Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» Олексій Сидорчук.

Читати далі

23 Квітня 2015
Погляд соціолога

47,7% громадяни України визначають головним зовнішньополітичним пріоритетом відносини з країнами ЄС, і лише 10% респондентів вважають пріоритетними контакти з Росією - Центр Разумкова

Так дані дослідження оприлюднила соціологічна служба Центру Разумкова. Загальнонаціональне опитування було проведено з 6 по 12 березня 2015 року.

Читати далі

15 Квітня 2015
Ми у ЗМІ

Переговори під акомпанемент мінометів

Мінський режим показав свою неефективність. Україні потрібні сильніші переговорники, а, зважаючи на міжнародний характер цього конфлікту, навряд чи вдасться домовитися без залучення таких потужних гравців, як США та Європейський Союз. Про це в коментарі "Голосу України" сказала політичний експерт Фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" Марія Золкіна.

Читати далі

27 Лютого 2015
Ми у ЗМІ

На круглому столі «Україна—Росія: діалог під час конфлікту»

За рік конфлікту, а точніше, війни, ми всі зрозуміли про себе і один про одного більше, аніж за десять років мирного життя.Таким був лейтмотив українсько-російського діалогу за участю політиків і вчених, організованого в газеті "День".

Читати далі

17 Лютого 2015
Книжки

«Шлях до ЄС країн Вишеградської четвірки: уроки для України»

Досвід внутрішніх реформ та інтеграційної політики в країнах Вишеградської четвірки, які є повноправними членами ЄС, залишається цікавим аналітичним полем для України, дослідивши яке можна провести паралелі з сучасними українськими проблемами у сфері імплементації реформ і наближення до стандартів ЄС. Книжка «Шлях до ЄС країн Вишеградської четвірки: уроки для України» містить статті зарубіжних та українських експертів, які висвітлюють особливості шляхів країн Вишеградської групи до ЄС, розглядають чинники успіху трансформаційних процесів у цих країнах до приєднання їх до ЄС та обґрунтовують доцільність і перспективи використання цього досвіду в Україні.

Читати далі


10 Лютого 2015
Ми у ЗМІ

Марія ЗОЛКІНА: Берлін і Париж не дозволили виключити Україну як суб’єкта мирних переговорів

Європейський союз використовує зараз свій останній шанс на мирне врегулювання конфлікту. Цей тиждень надзвичайно багато вирішить у майбутньому всієї Європи.Між тим, що хоче отримати Кремль, і тими поступками, на які готова Україна, надто велика прірва — каже в ефірі Громадського радіо експертка фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» Марія Золкіна.

Читати далі

6 Лютого 2015
Марія Золкіна

Перемовини з Кремлем: вихідні умови

Маіря ЗОЛКІНА: Кінцевий результат переговорів, що проходитимуть у Москві 6 лютого, лишатиметься непередбачуваним до самого кінця.

Читати далі

Погляд соціологаНовини партнерів