Політичні інститути3 Серпня 2015
Прес-релізи

Кому більше довіряють українці: владі, громадськості, ЗМІ..?

У 2015 році лідерами суспільної довіри стали волонтери. Традиційний лідер довіри – церква – дещо втратила в довірі. Переважає довіра над недовірою у ставленні населення до Збройних сил України, добровольчих батальйонів, громадських організацій та засобів масової інформації України. Щоправда, довіра до українських ЗМІ за останні роки суттєво впала.

Читати далі


15 Червня 2015
Ми у ЗМІ

Союз Симоненка та Вітренко: чи відродяться українські комуністи?

Соціолог Ірина Бекешкіна вважає, що ліві ідеї в Україні досить популярні, проте виборці не довірять старим лівим партіям.

Читати далі5 Червня 2015
Прес-релізи

Перший рік Президента Петра Порошенка - оцінка експертів

Експерти в цілому оцінили діяльність Президента Петра Порошенка за перший рік його перебування на своїй посаді посередньо – на 5,3 бала з 10 можливих. Найбільш вдало, на їхню думку, він проявив себе у сфері зовнішньої політики (7,3 бала). Найнижчі бали він отримав за прогрес у проведенні реформ (4 бали), кадрову політику та виконання передвиборних обіцянок (по 3,7 бала).

Читати далі

Міжнародні організації: чи здатні вони гарантувати мир і безпеку на планеті?

Дарина СОКОЛОВА___________________________________ На прикладі трьох ключових міжнародних організацій – ООН, Ради Європи та ОБСЄ – проаналізовано, чи може нині світова спільнота використовувати вплив міжнародних інституцій для захисту миру та безпеки на планеті.

Читати далі

Політичні партії України: сучасність та перспективи

Аналіз сучасних українських політичних партій, представлений в аналітичній записці, дає відповідь на те, чи спроможні вони відповідати актуальним потребам суспільства. У статті також надано рекомендації щодо удосконалення умов діяльності наявних в Україні партій.

Читати далі


15 Березня 2013
Події

Зі 100 днів роботи новообраного парламенту депутати працювали лише сім

Про це повідомила ініціатор громадського руху «Чесно» Світлана Заліщук. Це лише один із висновків руху «Чесно» у його дослідженні, що розпочалося з моменту роботи нового парламенту.

Читати далі

15 Березня 2013
Події

Володимир Фесенко: Політика цікавить людей як елемент змагання, політичних сенсацій і скандалів, а не як інструмент реалізації своїх інтересів

Неоднозначне ставлення громадян до Верховної Ради – позитивна оцінка «своїх», з одного боку, і критичне ставлення до Ради в цілому, з другого, – є однією з головних проблем і політичного світогляду пересічних українців, і подальшого політичного розвитку України.

Читати далі

Погляд соціологаНовини партнерів