Реінтеграція Донбасу та Криму1 Серпня 2016
Ми у ЗМІ

Мария Золкина в эфире Черноморской ТРК: Украина и война с Россией - спасение утопающих дело рук самих утопающих?

Политический аналитик Фонде "Демократические инициативы" имени Илька Кучерива Мария Золкина в эфире Черноморской телерадиокомпании. Во время передачи обсуждались вопросы поддержки Украины со стороны ЕС и НАТО, а также возможные последствия победы эксцентричного миллиардера Дональда Трампа на президентских выборах в США.

Читати далі


15 Лютого 2016
Ми у ЗМІ

Що коли Донбас завтра знову наш? (історики, економісти та бізнесмени виписують рецепт возз'єднання Донбасу з Україною)

Чи планує Київ виконувати Мінські угоди, що думають про продовження санкцій щодо Росії на Заході та в чому полягає контргра Путіна. Про це у "Новому часі" розмірковує Олексій Гарань,політолог, професор політології НаУКМА,науковий директор фонду "Демократичні ініціативи".

Читати далі

15 Січня 2016
Ми у ЗМІ

Про Мінський план і політико-дипломатичну боротьбу навколо нього

Про Мінський план і політико-дипломатичну боротьбу навколо нього розмова в студії RadaTVchannel з науковим директором Фонду "Демократичні ініцативи", професором політології НаУКМА Олексієм Гаранем.

Читати далі

13 Листопада 2015
Прес-релізи

Ставлення населення до подій на Донбасі: ціна миру і шляхи подолання конфлікту

Більшість населення України (75%) орієнтується на досягнення компромісу як на шлях подолання збройного конфлікту на Донбасі. Водночас і на мир за всяку ціну, компроміси з ким завгодно і про що завгодно, згодні тільки 21% із них, тим часом як 54% все ж вважає, що задля миру на компроміси погоджуватися варто, але не на всі. Воєнний шлях розв’язання конфлікту, у разі очевидної перемоги однієї зі сторін, підтримують 14% населення.

Читати далі

24 Жовтня 2015
Ми у ЗМІ

Як Кремль використовує зараз Мінські угоди

Між Україною та Росією триває боротьба щодо того, як трактувати прийняті угоди в Мінську. На жаль, вони прописані нечітко і суперечливо. Ми повинні твердо відстоювати свій курс і чітко доносити те, що є неприйнятним не просто для української влади, але й для суспільства в цілому. Про це у «Новом времени» пише Олексій Гарань, професор політології НАУКМА, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Читати далі

19 Жовтня 2015
Ми у ЗМІ

Эксперт рассказала о предпочтениях избирателей Донбасса

В Донецкой области (подконтрольной Украине) только три партии пользуются относительной поддержкой избирателей Об этом, как передает корреспондент «Донбасс. Комментарии», сегодня на пресс-конференции заявила директор фонда «Демократические инициативы» имени Илька Кучерива Ирина Бекешкина.

Читати далі

16 Жовтня 2015
Події

«Сейчас Донбасс разделен даже больше, нежели вся Украина в целом» - в Красноармейске поговорили об ожиданиях и опасениях избирателей

16 октября в зале заседаний Красноармейского городского совета Фондом «Демократические инициативы имени Илька Кучерива» при поддержке проекта «Сильные громады Донетчины» Центра UA и местного движения «Гражданский актив Красноармейска» был проведен круглый стол «Донбасс предвыборный: настроения на свободной территории».

Читати далі

16 Жовтня 2015
Прес-релізи

Пресс-релиз по результатам социологического исследования населения Донецкой и Луганской областей “Донбасс–2015”

Готовность принять участие в выборах 25 октября высказали около 51% в Донецкой области (13% придут на выборы обязательно и еще 38,5% – «скорее всего») и 48% – в Луганской области (18% – «обязательно» и еще 30% – «скорее всего»). Основной мотив отказа от участия в выборах – люди не видят кандидатов и партий, за которых они могли бы проголосовать (34% в Донецкой области и 39% – в Луганской), а также уверенность в том, что выборы не изменят их жизнь (46% в Донецкой области и 23% – в Луганской).

Читати далі

12 Жовтня 2015
Коментарі

ELECTIONS IN DONBAS: A WAY OUT OR A ROAD TO NOWHERE?

Proposed local elections are seen by Ukraine and Russia in totally different light. Ukraine’s leadership hopes that by conducting them it would be able to obtain at least some political representation in the rebel-controlled territories bringing the objective of their re-integration closer. Russia, on its part, expects that the elections will bring no significant changes to the political landscape of ‘DPR’ and ‘LPR’, but will push Ukraine to legally recognize the old-new political leadership of these regions and to re-establish economic ties with them.

Читати далі

5 Жовтня 2015
Медіа

Про саміт «Нормандської четвірки», ситуацію на Сході та місцеві вибори – від Марії Золкіної

Марія Золкіна, політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціатив» про саміт «Нормандської четвірки» в Парижі, ситуацію на Сході та майбутні місцеві вибори – у програмі «Столиця» на телеканалі «Київ

Читати далі25 Вересня 2015
Ми у ЗМІ

Алексей Гарань: Сейчас блокада — это общественная инициатива, но она является и давлением на «верхи»

Зараз блокада - це громадська ініціатива, але вона є і тиском на «верхи», який може в перспективі призвести до ухвалення необхідних змін у законодавстві. Про це політолог, науковий керівник Фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань розповів "Ежедневному Журналу".

Читати далі

21 Вересня 2015
Аналітичні записки

Політика України щодо окупованих територій (окремі території Донецької та Луганської областей). Аналіз альтернатив

У цій аналітичній записці проаналізовано ймовірні способи взаємодії української влади з окупованими територіями Донецької та Луганської областей. Аналітики також дають рекомендації, який сценарій найбільш доцільний і дає змогу поєднати економію ресурсів із виконанням зобов’язань перед своїми громадянами з окупованих територій та збереженням критичного рівня підтримки з їхнього боку.

Читати далі

7 Вересня 2015
Ми у ЗМІ

''Крым – наш. Но чей?'' (фоторепортаж)

Політолог, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань побував у Криму, щоб, як він пише сам, побачити хоч щось на власні очі й … самому все відчути. Свої враження він виклав у блозі на «Українській правді».

Читати далі

3 Вересня 2015
Ми у ЗМІ

Олексій Гарань: найнебезпечніше для нас — узаконення бойовиків і збереження їх у складі України

На сайті "Главред" відбувся чат із професором політології Національного університету "Києво-Могилянська академія", науковим директором Фонду "Демініціативи" Олексієм Гаранем, який щойно повернувся із чотириденної поїздки до Криму та тритижневих "канікул" на Донбасі. Спілкуючись із читачами, він розповів яке зараз життя в окупованому Криму і чи знизився градус ейфорії від "Кримнашу"; що зараз відбувається у зоні АТО, як тримаються українські захисники та які перспективи врегулювання ситуації на Донбасі; а також прокоментував ухвалення в першому читанні змін до Конституції.

Читати далі

2 Вересня 2015
Медіа

«КАНІКУЛИ» ПОЛІТОЛОГА: МІСЯЦЬ У ЗОНІ АТО ТА В КРИМУ

Український політолог, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань провів 30 днів в окупованому Криму та зоні проведення антитерористичної операції. Про це він розповів в ефірі UKRLIFE.TV.

Читати далі


Погляд соціологаНовини партнерів